Rodzinne kolędowanie w grupie Żabek

IMG 20171221 102533

21.12 br w grupie Żabek odbyło się świąteczne spotkanie z rodzicami. Dzieci zaśpiewały dla swoich gości świąteczne piosenki, a nastepnie wspólnie przypomnieliśmy sobie o najważniejszych tradycjach Bożego Narodzenia. Później wszyscy łamiąc sie opłatkiem, składaliśmy sobie wzajemnie życzenia oraz śpiewaliśmy kolędy. Na koniec odwiedził nas Gwiazdor, który zapewnił dzieci, że otrzymał wszystkie listy i postara sie spełnić dziecięce marzenia. Pwoedział też, że jutro przyjdzie do przedszkola z niespodziankami, a także każdego odwiedzi w niedzielny wieczór w domach.

Serdecznie dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzę zdrowych, spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia.