Pożegnanie 6 - latków 2017

DSC05978

Dnia  20.06.2017r rodzice dzieci 6 - letnich zorganizowali uroczyste pożegnanie przedszkola. Żabki i Kubusie przedstawiły program artystyczny, który przygotowali wspólnie z wychowawczyniami. Pani Dyrektor wręczyła uroczyste podziękowania Rodzicom, którzy najbardziej wyróżnili sie podczas współpracy z przedszkolem. Nie zarakło też podziękowań od rodziców dla wszystkich pracowników. Absolwenci otrzymali dyplomy ukończenie przedszkola oraz upominki. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek oraz na wspólną zabawę z animatorami.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie uroczystości wszystkim rodzicom.

Przede wszystkim dziękujemy za wspaniałe lata współpracy. Dzieciom życzymy samych sukcesów w szkole a  Wam, drodzy rodzice tego, byście byli dumni z waszych pociech.

zdjęcia