Konkurs plastyczny pt.: "PONIEC- MOJA MAŁA OJCZYZNA".

20181211 100617 1 wynikDnia 11 grudnia w auli Przedszkola Samorządowego w Poniecu ogłoszono wyniki konkursu plastycznego pt." Poniec- moja mała ojczyzna" zorganizowanego z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Organizatorami konkursu byli: Burmistrz Ponieca Pan Jacek Widyński oraz Dyrekcja Przedszkola Samorządowego w Poniecu. Koordynatorkami były panie: Agnieszka Frąckowiak, Natalia Kasprzak i Anna Hyla.
Komisja konkursowa wyróżniła prace dzieci w kategoriach wiekowych:

 

3-4 latki

I miejsce Emilia Walkowiak – grupa Zajączki

II miejsce Liliana Nawrocka – grupa Krasnale

III miejsce Olga Frąckowiak - grupa Muminki

5-6 latki

I miejsce Wiktoria Ferens- grupa Pszczółki

II miejsce Szymon Majchrzak - grupa Żabki

III miejsce Paweł Dudkowiak - grupa Żabki

Każde dziecko od Pana Burmistrza i Pani Dyrektor otrzymało nagrodę oraz dyplom. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w konkursie.

zdjęcia